Nowy Witness Horizon 22.5

 Z przyjemnością informujemy, że najnowsza wersja WITNESS Horizon 22.5, jest już dostępna do pobrania z Portalu Klienta Lanner. Ta nowa wersja skupia się na łączności danych w czasie rzeczywistym, szybszej edycji danych i rozszerzonym raportowaniu stanu procesu.

 

Dołącz do Rewolucji Przemysłowej 4.0 korzystając z naszych rozwiązań gwarantujących sukces wdrożenia najnowszych technologii w Twojej firmie...

  

Cyfrowy Bliźniak
Predykcyjne bliźniaki cyfrowe ułatwiają agregowanie, wizualizowanie i eksperymentowanie z danymi biznesowymi, aby tworzyć lepsze plany inwestycyjne, harmonogramy zasobów i decyzje operacyjne. Dzięki WITNESS Horizon 22.5 łączenie cyfrowego modelu symulacyjnego z danymi przedsiębiorstwa w czasie rzeczywistym jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Możesz szybko uzyskać cenny wgląd, uruchamiając symulację rzeczywistych operacji i testując scenariusze decyzyjne z prostymi edycjami danych, łatwo oceniając alternatywy.

 

Łączność i Edycja Danych
Lanner ulepszył element tablicy danych WITNESS, umożliwiając nawiązywanie połączeń z dowolnym źródłem SQL zarówno dla danych wejściowych, jak i wyjściowych. Niestandardowe instrukcje SQL można zapisywać bezpośrednio w połączeniu z tabelą danych, aby manipulować danymi z surowego formatu przechowywanego zewnętrznie.

Dodatkowo, WITNESS Horizon 22.5 pozwala użytkownikom manipulować treścią swoich tabel danych bezpośrednio w środowisku modelowania. Tabele danych wyświetlają i edytują swoją zawartość bezpośrednio w programie WITNESS Horizon za pomocą nowej opcji Edytuj Dane w menu kontekstowym Tabeli danych.

 

Predyktywne Konserwacje Maszyn

Nowy raport statystyczny dla elementu maszyny WITNESS pozwala rozróżnić czas poświęcony na podjęcie działań naprawczych w ramach programu konserwacji przewidywanej i czasu faktycznie poświęconego. Statystyki są dostępne dla każdej awarii / naprawy. Ten dodatkowy szczegół jest również dostępny dla wszystkich raportowanych statystyk dla poszczególnych cykli lub zadań Maszyny wielocyklicznej (działania wielozadaniowe) oraz indywidualnych ustawień.

 

Zapraszamy do skorzystania z samouczków wideo dostępnych na kanale YouTube Lanner, aby poprowadzić Cię przez nową funkcjonalność.

 

 

Jeżeli chcesz wkroczyć w świat cyfrowego biznesu, ale nie wiesz od czego zacząć to zapraszamy do kontaktu.