Blog Nowości

Z przyjemnością informujemy, że najnowsza wersja WITNESS Horizon 25PL, jest już dostępna do pobrania z Portalu Klienta my.lanner.com 

lub skontaktuj się z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tu poznasz najnowsze ulepszenia WH25 https://vimeo.com/showcase/9903603

   ZAMÓW   DEMO   

Symulacja predykcyjna i cyfrowe bliźniaki są najczęściej wykorzystywane do maksymalizacji zwrotu z inwestycji przy nowych projektachAle równie dobrze możemy wykorzystywać je do podejmowania lepszych doraźnych decyzji operacyjnych, tym bardziej, gdy presja rynku związana z inflacją i zakłócenia łańcuchów dostaw sprawiają, że planowanie operacyjne staje się coraz trudniejsze.

Cyfrowe bliźniaki predykcyjne to dynamiczne reprezentacje cyfrowe, które pomagają zoptymalizować wydajność zasobów i procesów, dzięki czemu są stanie pomóc w osiąganiu lepszych wyników biznesowych. Oto 4 operacyjne przypadki użycia naszej aplikacji Witness Horizon, które usprawniają planowanie, zapewniają oszczędności i pomagają organizacji dostarczać większą wartość.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak czerpać korzyści z rewolucji cyfrowej podnosząc organizację pracy na zupełnie inny poziom to zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

Jeżeli chcemy by nasza organizacja utrzymała swoją pozycję na rynku w najbliższych latach to bez wykorzystania bliźniaków cyfrowych z roku na rok będziemy ponosić rosnące koszty i dystans dzielący nas od najlepszych będzie rósł w tempie wykładniczym. Jeżeli chcemy konkurować na rynku globalnym ceną, jakością, niezawodnością oraz dostępnością i elastycznością dostaw z firmami stosującymi już od kliku lat bliźniaki cyfrowe to bez opanowania tej technologii stoimy praktycznie na straconej pozycji.

Wykorzystanie Digital Twin to milowy krok w zarządzaniu biznesem. Jeżeli jeszcze nie wykorzystujemy Bliźniaków Cyfrowych to nasz sposób postępowania jest podobny do analizy danych za pomocą maszyny do pisania i wysyłania ich do adresata zwykłą pocztą, podczas gdy nasza konkurencja korzysta z sieci komputerowych, smartfonów, chmury danych i dodatkowo potrafi dokładnie przewidzieć czas wystąpienia i skutki jakie spowodują w naszym biznesie te informacje.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak czerpać korzyści z rewolucji cyfrowej podnosząc Lean na zupełnie inny poziom to zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

For the food and drink supply chain, the nirvana of all equations is of increasing profit, while responding to demand, and improving efficiencies – and doing this in a way that presents zero risk to the business. Historically, static modelling has helped in certain areas, but with the increased adoption of predictive digital twins, companies can more easily model all stages of the manufacturing process, creating business value and unprecedented insight. From Mars to Britvic, companies across the sector have begun solving their own equations leading to some ground-breaking results.

Read more... 

 

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasz partner firma Lanner Ltd. została zakwalifikowana do nagrody  Made in Midlands Digital Engineering / Technology Award za znaczący wpływ predykcyjnych bliźniaków cyfrowych i modeli symulacyjnych rodziny Witness na rozwój regionu Midlans.

Coroczne obchody magazynu Insider dla wielkiego sektora produkcyjnego w Midlands obchodziły dziesiątą rocznicę i zamknęły się rekordową liczbą zgłoszeń. 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zapraszamy do przeczytania całego artykułu...