Blog Nowości

Żyjemy w czasach w których ryzyko biznesowe wdrożenia nietrafionych rozwiązań odgrywa coraz większą rolę. Po prostu nie mamy takiego komfortu czasowego jak jeszcze kilka lat temu na poprawianie i modyfikowanie błędnych projektów. Tempo zmian jest tak duże, że wygrywa ten kto pierwszy z sukcesem wdraża nowe koncepcje dające natychmiast oczekiwane wyniki, a nie dopiero po kilku miesiącach/latach od wdrożenia.

Narzędzia symulacyjne Witness  to jeden z kluczowych klocków w układance Przemysł 4.0 bez którego nie uda się żadna sensowna rewolucja cyfrowa.  Badania pokazują, że bez grywalizacji i nowoczesnych technik symulacyjnych 60% inicjatyw 4.0 upada, a 1/3 z wdrożeń nie kończy się sukcesem.

Jeżeli chcesz zmniejszyć lub wyeliminować ryzyko (De-Risk) usprawnień i nieudanych inwestycji w rozwiązania przemysłu 4.0 to nie czekaj, aż wydasz bez sensu tysiące i miliony złotych na rozwiązania, które wbrew zapewnieniom sprzedawców nie dadzą Twojej organizacji spodziewanych korzyści.

Przyłącz się bez ryzyka do Rewolucji Przemysłowej 4.0 korzystając z naszych rozwiązań gwarantujących sukces wdrożenia najnowszych technologii w Twojej firmie...

  

Rewolucja przemysłowa 4.0 to już nie marzenia, ale rzeczywistość biznesowa w firmie Nissan.   

Najlepiej oddaje ją przykład Mind Map wykonanej przez zespół inżynierów Nissana doskonalących procesy za pomocą symulacji Witness.

Nie czekaj aż będzie za późno, przyłącz się do Rewolucji Przemysłowej 4.0 i skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty łączącej w harmonijny sposób najnowsze technologie z rozwojem Twojej firmy...

  

Nastał ekscytujący czas zmian dla firm w każdej branży. Konkurencyjne rynki i nowe zaawansowane technologie cyfrowe pozwalają zwiększyć wartość dodaną przy niższych kosztach.

Powszechne wykorzystanie Internetu Rzeczy (IoT) oraz cyfrowych symulacji Witness przyśpiesza ewolucję modelu zarządzania działalnością operacyjną w każdym sektorze gospodarki w dowolnym miejscu na świecie.

 

Jednak dla wielu organizacji zapewni to jedynie połowę spodziewanych korzyści, gdyż tak naprawdę nie rozumieją one istoty Przemysłu 4.0 .

 

Co możesz zrobić by tego uniknąć ? 

Firma AMC wzięła udział w World ATM Congress Madrid 2018 - jednej z największych konferencji poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom w branży lotniczej. W trakcie wielu spotkań i rozmów z przedstawicielami najważniejszych organizacji lotniczych na świecie mogliśmy zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania służące poprawie efektywności i bezpieczeństwa operacji lotniczych. 

Nasz ekspert Piotr Wieczorek przedstawił nowatorskie rozwiązania dotyczące skutecznego wdrażania systemu SMS oraz ograniczania ryzyka niebezpiecznych incydentów lotniczych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji, dedykowanych szkoleń oraz symulacji komputerowych w oparciu o nasz uniwersalny pakiet symulacyjny WITNESS Horizon...  

 W 2017 roku minęło 20 lat od chwili, gdy Interdyscyplinarne Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego Uniwersytetu Warszawskiego rozpoczęło prace nad numeryczną prognozą pogody – projektem, który w efekcie zaowocował jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów meteorologicznych w Polsce, a mianowicie: meteo.pl

Nasz konsultant Piotr Wieczorek przedstawił na konferencji przykład rozwiązania symulacyjnego do modelowania przepustowości portu lotniczego w zależności od warunków pogodowych w oparciu o uniwersalny pakiet WITNESS Horizon...