250 x Witness w Renault

Firmy Renault nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten europejski producent samochodów może pochwalić się jednym z najbardziej zaawansowanych działów doskonalenia procesów produkcyjnych na świecie, którego efekty pracy możemy podziwiać na naszych ulicach.

Inżynierowie Renault, z pośród wielu aplikacji symulacyjnych przeznaczonych do doskonalenia procesów wybrali Witness Horizon zamawiając 250 licencji.

Każdy inżynier w Renault nie doskonali już procesów za pomocą odręcznych rysunków, arkuszy kalkulacyjnych czy map procesów, ale wykorzystuje do tego celu najnowsze narzędzia symulacyjne z pakietu Witness Horizon rozwiązując skutecznie problemy procesowe zanim jeszcze się pojawią. 

Tak właśnie wygląda rewolucja przemysłowa 4.0 w praktyce... 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Witness Horizon to aplikacja stworzona przez profesjonalistów dla praktyków doskonalenia procesów w każdej firmie. To idealne narzędzie do doskonalenia procesów w branży automotive z kilkoma tysiącami wdrożeń, które jest najczęściej stosowaną symulacją procesową wszędzie tam gdzie liczy się krótki czas modelowania i rzetelność wyników analizy.

 

Witness w Renault stosowany jest do:

  • modelowania gniazd i layout'u linii produkcyjnych
  • kilometrowych tras logistyki wewnętrznej 
  • magazynów i przepływu kanban
  • sekwencji sterowania produkcją
  • dowolnych obiektów i wskaźników 
  • ... oraz do nieskończonej liczby innych wyzwań stojących przed inżynierami w XXI wieku.

 

To właśnie elastyczność i wszechstronność zastosowań Witness sprawia, że nigdy nie usłyszysz odpowiedzi "tego nie da się szybko zamodelować i szybko usprawnić" :)

 

Jeżeli chcesz wdrożyć w swojej firmie najwyższe standardy biznesowe skontaktuj się z nami pisząc na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.