Wdrożenia

W poniższych artykułach pragniemy Państwu przedstawić wybrane wdrożenia firm AMC i Lanner Ltd. z zakresu nowoczesnych metod zarządzania i doskonalenia procesów biznesowych zrealizowane przez nas w jednych z najlepszych firm w swoich branżach w Polsce i na świecie.

Wiele z nich wymagało najwyższych standardów wiedzy i umiejętności oraz pełnego zaangażowania we współpracę z klientem koniecznych do uzyskania nieprzeciętnych wyników gwarantujących trwałe korzyści. Mam nadzieję, że równie udane, a może nawet lepsze rozwiązania będziemy mogli wdrożyć wspólnie w Państwa firmie. 

Paweł Nowakowski, CEO of AMC Advanced Manufacturing Consulting Sp. z o.o.

Jest nam niezmiernie miło,  że Centrum Techniczne firmy BWI w Krakowie zakupiło pakiet licencji globalnych symulacji Witness Horizon - wiodącej aplikacji do symulacji i doskonalenia procesów w branży samochodowej. 

Dzięki aplikacji Witness Horizon nowoprojektowane procesy produkcji zawieszeń i amortyzatorów hydropneumatycznych dla najbardziej wymagających klientów  takich jak Porsche są od tej pory walidowane i testowane za pomocą symulacji, tak by podczas uruchomienia produkcji od razu osiągać założone wskaźniki wydajnościowe i kosztowe. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możesz osiągnąć to samo to zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

Pandemia Covid-19 dotknęła wszystkich na całym świecie. Większość firm musiała szybko wprowadzić nowe rozwiązania, aby poradzić sobie z wynikającymi z tego zakłóceniami. W wielu organizacjach stworzono specjalne zespoły kryzysowe, których członkowie są odpowiedzialni za monitorowanie, planowanie i podejmowanie szybkich działań w odpowiedzi na ograniczenia występujące w wyniku pandemii Covid-19.

Poniższe 5 kroków przedstawia sposób w jaki Twój zespół reagowania kryzysowego może przekształcić się w zespół ds. ciągłości działania by zabezpieczyć rozwój Twojej firmy w przyszłości.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak powinien działać taki zespół zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

Bez nowoczesnego przemysłu spożywczego trudno wyobrazić sobie nasze codzienne życie.

Specjalne cyfrowe modele łańcucha logistycznego wspomagane algorytmami sztucznej inteligencji pracują nieustannie nad zwiększeniem rentowności reagując z wyprzedzeniem na zmienny popyt i eliminując ryzyko potencjalnych strat dla dostawcy i klienta. Czy tak wygląda dziś rzeczywistość biznesowa wielu producentów i dostawców żywności?

W większości firm nadal stosuje się stare podejście oparte na analizie danych historycznych ignorując fakt, że dzięki rozwojowi technologii cyfrowych możemy o wiele dokładniej modelować i analizować wszystkie etapy łańcucha tworzenia wartości otrzymując zupełnie nową jakość biznesową.

Mars,  Britvic oraz wiele innych firm sektora spożywczego dzięki aplikacji WITNESS Horizon rozwiązuje z sukcesem dylematy optymalizacyjne w obszarze projektowania łańcucha dostaw, produkcji i dystrybucji produktów do klienta finalnego.

Jeżeli masz ochotę poznać efekty naszego wdrożenia to zapraszamy do przeczytania całego artykułu. 

Tak właśnie wygląda Rewolucja Przemysłowa 4.0 w praktyce... 

 

Opona samochodowa to jeden z najbardziej zaawansowanych technologiczne elementów samochodu.

Ostatnio mieliśmy okazję zrealizować projekt optymalizacji produkcji opon w firmie Bridgestone - światowego potentata w produkcji opon do wszystkich rodzajów pojazdów.

Technologia symulacyjna Witness Horizon umożliwiła zespołowi projektowemu zlokalizować ryzyka procesowe oraz dowiedzieć się jak w rzeczywistości będą działały złożone procesy na hali produkcyjnej o powierzchni 10000 m2 z kilkuset przenośnikami i stacjami produkcyjnymi.   

 Jeżeli masz ochotę poznać efekty naszego wdrożenia to zapraszamy do przeczytania całego artykułu. 

Tak właśnie wygląda Rewolucja Przemysłowa 4.0 w praktyce... 

 

Współczesny świat stoi przed wyzwaniem jak poradzić sobie z negatywnymi skutkami szybkiego rozwoju technologicznego. Jednym z rozwiązań jest odzyskiwanie i regeneracja komponentów ze zużytych urządzeń elektronicznych tak by móc je wielokrotnie wykorzystywać. 

Teleplan to jeden ze światowych liderów w dziedzinie regeneracji elektroniki użytkowej, który do optymalizacji procesów wykorzystuje symulację WITNESS HRIZON. Współpracuje z największymi producentami sprzętu elektronicznego na całym świecie regenerując setki milionów pamięci masowych dla klientów w 120 krajach na wszystkich kontynentach. 

Technologia symulacyjna Witness Horizon to nie tylko biznes, ale działalność służąca realnej poprawie jakości naszego życia poprzez zmniejszenie zanieczyszczania środowiska odpadami. 

 Jeżeli masz ochotę poznać efekty naszego wdrożenia to zapraszamy do przeczytania całego artykułu. 

Tak właśnie wygląda Rewolucja Przemysłowa 4.0 w praktyce...