Wdrożenia

W poniższych artykułach pragniemy Państwu przedstawić wybrane wdrożenia firm AMC i Lanner Ltd. z zakresu nowoczesnych metod zarządzania i doskonalenia procesów biznesowych zrealizowane przez nas w jednych z najlepszych firm w swoich branżach w Polsce i na świecie.

Wiele z nich wymagało najwyższych standardów wiedzy i umiejętności oraz pełnego zaangażowania we współpracę z klientem koniecznych do uzyskania nieprzeciętnych wyników gwarantujących trwałe korzyści. Mam nadzieję, że równie udane, a może nawet lepsze rozwiązania będziemy mogli wdrożyć wspólnie w Państwa firmie. 

Paweł Nowakowski, CEO of AMC Advanced Manufacturing Consulting Sp. z o.o.

Mr. Nejat Tanca

"Za pomocą modelowania symulacyjnego WITNESS Twinn, wykonaliśmy weryfikację wykonalności projektów nowych zakładów produkcyjnych i wprowadziliśmy wiele usprawnień jeszcze przed realizacją inwestycji"

Ford Otosan, lider tureckiego przemysłu motoryzacyjnego, jest spółką joint venture Ford Motor Company i Koç Holding. Jest trzecim co do wielkości eksporterem w kraju i jest znany jako globalne centrum badań i rozwoju w zakresie pojazdów użytkowych i układów napędowychFirma ma bogate doświadczenie w cyfrowych fabrykach i procesach produkcyjnych zarządzanych cyfrowo. W tym projekcie nasz partner w Turcji, CodeArt, wspierał Forda Otosan w wykorzystaniu symulacji predykcyjnej Witness w procesie projektowania nowej fabryki pojazdów elektrycznych.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możesz z nami osiągnąć to samo to zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

Intralogistic3

Witness Horizon to jedno z najlepszych narzędzi do prowadzenia analiz symulacyjnych dowolnych procesów sprawdzające się w każdych warunkach.

Zgodnie z naszą filozofią działania nie ma nic lepszego jak testowanie na modelach cyfrowych nowych rozwiązań jeszcze przed ich wdrożeniem, tak by zawczasu szybko zlokalizować i wyeliminować potencjalne wąskie gardła oraz opracować optymalne kosztowo rozwiązania po to, by już 1-szego dnia po wdrożeniu osiągnąć założone parametry.

Tak oczywistych rzeczy nie trzeba wyjaśniać inżynierom z firmy Bridgestone, z którymi wspólnie od wielu lat tworzymy modele symulacyjne nowo projektowanych i istniejących procesów produkcji tak, by od razu osiągać doskonałe wskaźniki wydajnościowe i kosztowe. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możesz osiągnąć to samo to zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

Jest nam niezmiernie miło,  że Centrum Techniczne firmy BWI w Krakowie zakupiło pakiet licencji globalnych symulacji Witness Horizon - wiodącej aplikacji do symulacji i doskonalenia procesów w branży samochodowej. 

Dzięki aplikacji Witness Horizon nowoprojektowane procesy produkcji zawieszeń i amortyzatorów hydropneumatycznych dla najbardziej wymagających klientów  takich jak Porsche są od tej pory walidowane i testowane za pomocą symulacji, tak by podczas uruchomienia produkcji od razu osiągać założone wskaźniki wydajnościowe i kosztowe. 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak możesz osiągnąć to samo to zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

Kryzys pandemiczny dotknął wszystkich na całym świecie. Większość firm musiała szybko wprowadzić nowe rozwiązania, aby poradzić sobie z wynikającymi z tego zakłóceniami. W wielu organizacjach stworzono specjalne zespoły kryzysowe, których członkowie są odpowiedzialni za monitorowanie, planowanie i podejmowanie szybkich działań w odpowiedzi na ograniczenia występujące w wyniku pandemii.

Poniższe 5 kroków przedstawia sposób w jaki Twój zespół reagowania kryzysowego może przekształcić się w zespół ds. ciągłości działania by zabezpieczyć rozwój Twojej firmy w przyszłości.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak powinien działać taki zespół zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

Bez nowoczesnego przemysłu spożywczego trudno wyobrazić sobie nasze codzienne życie.

Specjalne cyfrowe modele łańcucha logistycznego wspomagane algorytmami sztucznej inteligencji pracują nieustannie nad zwiększeniem rentowności reagując z wyprzedzeniem na zmienny popyt i eliminując ryzyko potencjalnych strat dla dostawcy i klienta. Czy tak wygląda dziś rzeczywistość biznesowa wielu producentów i dostawców żywności?

W większości firm nadal stosuje się stare podejście oparte na analizie danych historycznych ignorując fakt, że dzięki rozwojowi technologii cyfrowych możemy o wiele dokładniej modelować i analizować wszystkie etapy łańcucha tworzenia wartości otrzymując zupełnie nową jakość biznesową.

Mars,  Britvic oraz wiele innych firm sektora spożywczego dzięki aplikacji WITNESS Horizon rozwiązuje z sukcesem dylematy optymalizacyjne w obszarze projektowania łańcucha dostaw, produkcji i dystrybucji produktów do klienta finalnego.

Jeżeli masz ochotę poznać efekty naszego wdrożenia to zapraszamy do przeczytania całego artykułu. 

Tak właśnie wygląda Rewolucja Przemysłowa 4.0 w praktyce... 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.