Konferencja Nowoczesne Narzędzia i Technologie do Zarządzania Produkcją

     Dziękujemy wszystkim uczestnikom III Konferencji Nowoczesne Narzędzia i Technologie do Zarządzania Produkcją 2017 w Warszawie za odwiedzenie naszego stoiska i udział w prezentacji możliwości nowoczesnych narzędzi do modelowania i symulacji procesów produkcyjnych WITNESS HORIZON w fabryce 4.0 generacji.

Podczas konferencji zaprezentowaliśmy unikalne rozwiązania pozwalające modelować dowolne procesy produkcyjne, usługowe, logistyczne i przetwarzania informacji stosowane przez czołowe firmy i organizacje biznesowe na świecie.

 

 

 

 

Uczestnicy konferencji mogli osobiście przekonać się jak w jednym narzędziu symulacyjnym można szybko zamodelować złożony proces łączący w sobie logistykę płynów, transportu dużej ilości produktów i przepływu informacji w dowolnie wybranej technologii wizualizacji 2D-3D-VR, w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika.

Szczególnym uznaniem cieszył się model przepływu podzespołów samochodowych w hali produkcyjnej zbudowany dla jednego z czołowych producentów w branży, w którym za pomocą jednego kliknięcia klawiszem użytkownik mógł podziwiać cieszącą oko grafikę 3D, szczególnie przydatną do prezentacji wyników pracy klientowi. 

Zapraszamy wszystkich na inne nasze eventy i konferencje w przyszłości :)