AMC na World ATM Madryt 2018

Firma AMC wzięła udział w World ATM Congress Madrid 2018 - jednej z największych konferencji poświęconych nowoczesnym rozwiązaniom w branży lotniczej. W trakcie wielu spotkań i rozmów z przedstawicielami najważniejszych organizacji lotniczych na świecie mogliśmy zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania służące poprawie efektywności i bezpieczeństwa operacji lotniczych. 

Nasz ekspert Piotr Wieczorek przedstawił nowatorskie rozwiązania dotyczące skutecznego wdrażania systemu SMS oraz ograniczania ryzyka niebezpiecznych incydentów lotniczych z wykorzystaniem specjalnych aplikacji, dedykowanych szkoleń oraz symulacji komputerowych w oparciu o nasz uniwersalny pakiet symulacyjny WITNESS Horizon...  

 

Konferencja stanowiła doskonałą okazję do bycia na bieżąco z najnowszymi trendami w rozwoju lotnictwa oraz spotkania wielu przyjaciół z branży, a w przypadku kliku osób co nas szczególnie cieszy, pełniących ważne funkcje w międzynarodowych organizacjach zarządzających przestrzenią lotniczą.

Firma AMC została zaproszona do udziału w konferencji przez AENA, największą organizację zrzeszającą porty lotnicze, które w 2017 roku przetransportowały łącznie ponad 200 mln pasażerów.

AMC reprezentował prezes Pan Paweł Nowakowski oraz ekspert lotnictwa Pan Piotr Wieczorek wraz ze sztabem asystentów nawiązując wiele cennych kontaktów oraz zaproszeń do nawiązania współpracy w Ameryce, Europie i Azji.

Jeżeli pragniesz doskonalić bezpieczeństwo i efektywność najbardziej wymagających procesów według najlepszych światowych standardów, które można spotkać jedynie w branży lotniczej , a nie wiesz od czego zacząć .... to zapraszamy do kontaktu