Wdrożenie Fabryki 4.0

Nastał ekscytujący czas zmian dla firm w każdej branży. Konkurencyjne rynki i nowe zaawansowane technologie cyfrowe pozwalają zwiększyć wartość dodaną przy niższych kosztach.

Powszechne wykorzystanie Internetu Rzeczy (IoT) oraz cyfrowych symulacji Witness przyśpiesza ewolucję modelu zarządzania działalnością operacyjną w każdym sektorze gospodarki w dowolnym miejscu na świecie.

 

Jednak dla wielu organizacji zapewni to jedynie połowę spodziewanych korzyści, gdyż tak naprawdę nie rozumieją one istoty Przemysłu 4.0 .

 

Co możesz zrobić by tego uniknąć ? 

 

Stare podejście do analizy danych i nieprzemyślane inwestycje w automatykę przemysłową to typowe błędy w firmach stawiających swoje pierwsze kroki w krainie Przemysłu 4.0.

Zamiast inwestować w gromadzenie oceanu danych skup się na rejestrowaniu tego co kluczowe dla Twoje biznesu - wdróż efektywne narzędzia analityczne WITNESS tworząc systemy przewidujące i eliminujące ryzyko biznesowe.

Wiele z czołowych firm zwraca się w stronę predyktywnych, cyfrowych aplikacji biznesowych by szybko przeanalizować dostępne opcje i zaplanować najlepszą drogę dalszego rozwoju firmy.

Od wielu lat, AMC wraz z Lanner Ltd. współpracuje z wizjonerskimi firmami, pomagając im rozwijać i wdrażać do codziennej praktyki biznesowej predyktywne aplikacje symulacyjne oparte na inteligentnych modelach procesów, które optymalizują decyzje biznesowe i gwarantują sukces przyszłych inwestycji.

 

Jeżeli pragniesz szybko poprawić efektywność najbardziej wymagających procesów według najlepszych światowych standardów, a nie wiesz od czego zacząć .... to zapraszamy do kontaktu