500 licencji OEE Benchmark Analyser

Nasza aplikacja OEE Benchmark Analyser przeznaczona na smartfony z systemem Android do obliczania OEE oraz innych podstawowych wskaźników procesowych została już zainstalowana na ponad 500 urządzeniach mobilnych przez specjalistów doskonalenia procesów na całym świecie.

 

Wszystkim zadowolonym użytkownikom dziękujemy i życzymy jak najlepszych wyników. Pozostałych zachęcamy do korzystania z całej gamy innych naszych zaawansowanych aplikacji dla firm 4.0 generacji...

 

 

 

 

 Analizuj procesy i zmierz się z najlepszymi...

 

Jest to jedyna dostępna na rynku aplikacja, która oprócz standardowych obliczeń wskaźnika OEE pozwala na wykonanie benchmarking'u, czyli porównania wyników jaki osiąga badany proces z osiągnięciami najlepszych firm w kilkunastu branżach. Jeżeli chcesz sprawdzić poziom własnej doskonałości to przeczytaj cały artykuł... ściągnij aplikację na swój telefon i dołącz do najlepszych !

Zanim zaczniemy korzystać z zaawansowanych technik doskonalenia prcesów za pomocą symulacji warto dowiedzieć się jaki poziom doskonalości prezentuje nasza firma i jak duży dystans dzieli nas od najlepszych.

Wymaga to zazwyczaj zakupu usługi konsultingowej, wielu wycieczek po różnych firmach lub szukania informacji na różnych konfernecjach, co w sumie zajmuje dużo czasu i niemało kosztuje.

Po zainstalowaniu w telefonie aplikacji i wprowadzeniu podstawowych danych generowanych przez badany proces w pierwszej kolejności poznamy jego podstawowe charakterystyki:

- Wskaźnik OEE
- Dostępność Operacyjną
- Wskaźnik Jakości
- Poziom wykorzystania mocy produkcyjnych
- Dostępność techniczną
- Średni czas między awariami
- Średni czas usuwania awarii

Ale nasz OEE Benchmark Analyser to więcej niż zwykły kalkulator OEE. Jeżeli nie masz zamiaru wydawać kilku tysięcy na doradztwo wystarczy kliknąć przycisk SCORE by w ciągu jednej sekundy poznać odpowiedź na jakim poziomie doskonałości znajduje się Twoja firma.

Finalny wynik zależy nie tylko od tego jakie wyniki osiąga Twój proces, ale także od poziomu jaki aktualnie prezentują najlepsze firmy w Twojej branży na świecie.

Nie poddawaj się, zrób wszystko co możliwe by osiągnąć poziom czterech gwiazdek i dołącz do grona najlepszych firm na świecie.