FORD & Witness historia sukcesu rewolucji przemysłowej 4.0

FORD to wiodący producent samochodów stosujący z doskonałym skutkiem rozwiązania Witness od wielu lat.

Zastosowanie symulacji WITNESS w procesie analizy organizacji i planowania produkcji w połączeniu z autorską platformą projektową FAST umożliwiło inżynierom Forda usprawnić projektowanie nowych rozwiązań w sposób który był wcześniej nieosiągalny. 

Zastosowanie predyktywnej analizy symulacyjnej okazało się na tyle skuteczne, że FORD wdrożył symulację WITNESS jako warunek wstępny wszelkich analiz i weryfikacji programów produkcyjnych w swoich fabrykach powołując zespół 13 inżynierów specjalizujący się w analizach symulacyjnych. 

Ford wykorzystuje pełne możliwości symulacyjne programu WITNESS łącząc go z innymi własnymi systemami projektowymi. W ten sposób Witness stał się częścią całego systemu podejmowania decyzji tak na poziomie operacyjnym jak i strategicznym, stając się jednym z filarów udanej transformacji cyfrowej 4.0. 

Jeżeli chcesz poznać jak FORD wdrożył symulację i poprawił efektywność własnych procesów wkraczając na drogę cyfrowej rewolucji 4.0 to zachęcamy do przeczytania całego artykułu i obejrzenia załączonego materiału video z naszej ostatniej Konferencji Użytkowników Witness.

Nie czekaj aż będzie za późno i przyłącz się do Rewolucji Przemysłowej 4.0 już dziś...

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.