Rozwiązania cyfrowe WITNESS nominowane do nagrody

Z przyjemnością ogłaszamy, że nasz partner firma Lanner Ltd. została zakwalifikowana do nagrody  Made in Midlands Digital Engineering / Technology Award za znaczący wpływ predykcyjnych bliźniaków cyfrowych i modeli symulacyjnych rodziny Witness na rozwój regionu Midlans.

Coroczne obchody magazynu Insider dla wielkiego sektora produkcyjnego w Midlands obchodziły dziesiątą rocznicę i zamknęły się rekordową liczbą zgłoszeń. 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej zapraszamy do przeczytania całego artykułu... 

 


„W tym roku otrzymaliśmy nie tylko największą liczbę zgłoszeń, ale także najszerszą gamę firm produkcyjnych” - 
mówi Insider Business Editor, Ian Griffin.

Nagroda Digital Engineering / Technology zostanie przyznana  firmie, która najlepiej wykorzystała lub opracowała oprogramowanie, technologię lub procesy techniczne w celu rozwiązania problemów lub zwiększenia wartości dla swoich klientów.

Sędziowie umieścili na liście naszego partnera strategicznego, firmę Lanner biorąc pod uwagę rozwiazania cyfrowe z rodziny Witness - zaawansowanych procesów i technik produkcyjnych, integracji między systemami produkcyjnymi predykcyjnych bliźniaków cyfrowych, które przyniosły wymierne wyniki dla wielu producentów, w tym kilku z siedzibą w Midlands w Wielkiej Brytanii.

„Dzisiejsze firmy stają przed coraz trudniejszymi i bardziej złożonymi decyzjami. Rynki stale się zmieniają; konkurencja jest zacięta, a nasi klienci oczekują innowacyjnych rozwiązań przy niezmiennie wysokim poziomie usług. Dodając to do rozwoju Przemysłu 4.0, w ramach którego firmy dążą do zastosowania modeli cyfrowych obejmujących łączność, analizę danych i silniejszą koncentrację na kliencie. Nasze oprogramowanie do symulacji predykcyjnej WITNESS pomogło zarówno analitykom, jak i decydentom zrozumieć ich procesy biznesowe, dane i ich wzajemny wpływ na to co dzieje się w każdej firmie” - komentuje David Jones, CEO, Lanner.

„Znalezienie się na tej liście jest dowodem doskonałości i profesjonalizmu naszych pracowników i partnerów oraz świadczonych przez nas usług, które mamy nadzieję będą nadal napędzać przemysł produkcyjny nie tylko zlokalizowany w  Midlands do jeszcze większych sukcesów”.

 

Laureaci nagrody zostaną ogłoszeni na uroczystej kolacji w czwartek 3 września w Macdonald Burlington Hotel, Birmingham.

 

Jeżeli chcesz usprawniać procesy wykorzystując nowoczesne rozwiązania cyfrowe to zapraszamy do kontaktu... Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.