Racjonalne Projektowanie Procesów z Witness Horizon

     Wszystkich chętnych do pogłębiania wiedzy na temat doskonalenia procesów biznesowych za pomocą symulacji komputerowych zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją książki napisanej przez G. Murraya, szefa działu projektów w firmie TRW Automotive US, eksperta z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Celem książki jest przedstawienie czytelnikowi jak w prosty sposób w dobie kolejnej rewolucji przemysłowej szybko i efektywnie doskonalić procesy biznesowe za pomocą najnowszych programów symulacyjnych.

Jak będziecie mogli Państwo sami się przekonać symulacja Witness Horizon spisuje się w tej roli znakomicie. 

 

Najnowsze wydanie książki Rational Process Design & Simulation Modeling Witness Horizon wprowadza czytelnika w świat nowoczesnych narzędzi i technik doskonalenia procesów za pomocą symulacji komputerowych, które zastosowane np. w metodyce PFMEA dają inżynierowi zupełnie nowy wymiar możliwości analitycznych oraz przewidywania ryzyk procesowych.  

 

Propozycja ta jest o tyle wyjątkowa, że zamiast skupiać się na technicznych aspektach modelowania procesów w danym oprogramowaniu, jak ma to miejsce w innych podobnych podręcznikach, uczy czytelnika krok po kroku nowoczesnej metodyki racjonalnego projektowania i analizy procesów za pomocą symulacji na przykładzie najnowszej wersji oprogramowania WITNESS HORIZON.

 

Ponieważ zadania związane z modelowaniem i analizą procesu w symulacji Witness Horizon są intuicyjne i łatwe do opanowania nawet przez laika, autor mógł skupić się na głównych kwestiach związanych z zasadami modelowania i prowadzeniem analiz biznesowych, które decydują o sukcesie projektu symulacyjnego. Modelując procesy w innych narzędziach symulacyjnych wymagających od użytkownika zaawansowanych umiejętności programowania, celem samym w sobie staje się często najpierw zbudowanie modelu, a dopiero potem rozwiązanie problemu.

 

Książka składa się z siedmiu rozdziałów pozwalających szybko opanować nowe umiejętności:

Rozdział 1 - Planowanie projetu z wykorzystaniem symulacji

Rozdział 2 - Wprowadzenie do struktury i menu oprogramowania Witness

Rozdział 3 - Budowa pierwszego prostego modelu procesu

Rozdział 4 - Modelowanie procesu produkcji SMT

Rozdział 5 - Modelowanie przenośników i ścieżek ruchu

Rozdział 6 - Zmienne i modelowanie zmienności w procesie

Rozdzial 7 - Prowadzenie analizy PFMEA za pomocą symulacji oraz budowa modeli w technologii 3D

 

 

Dla każdej osoby, która zakupi książkę dostarczamy darmową nielimitowaną czasowo wersję edukacyjną programu Witness Horizon.

Książka do zamówienia na www.amazon.com lub bezpośrednio w firmie AMC.