Predyktywne analizy Witness w TRW

Firmy TRW nie trzeba nikomu przedstawiać. To światowy lider w produkcji elementów odpowiedzialnych za bezpieczną jazdę samochodem.

Inżynierowie TRW na wszystkich kontynentach projektują i produkują miliony pasów bezpieczeństwa, aribagów oraz układów kierowniczych i hamulcowych dla wiodących producentów samochodów na całym świecie. Bez względu na to czy jest to samochód za kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych cały proces produkcji musi spełniać wyśrubowane normy bezpieczeństwa i charakteryzować się optymalnymi rozwiązaniami gwarantującymi rentowność finansową.

W tej branży nie ma miejsca na tzw.  "optymalizacje" w rodzaju; "kupimy tańszy materiał", "powiększymy tolerancje" czy też "zastosujemy tańsze zamienniki".  

 

Witness Horizon to kluczowe narzędzie w skrzynce inżyniera procesowego pozwalające firmie TRW na generowanie oszczędności nie kosztem bezpieczeństwa klienta, ale poprzez radykalne usprawnianie procesów biznesowych za pomocą zaawansowanych analiz predyktywnych umożliwiających przewidywanie problemów zanim się pojawią.

 

Tak właśnie wygląda Rewolucja Przemysłowa 4.0 w praktyce... 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witness Horizon to aplikacja stworzona przez profesjonalistów dla praktyków doskonalenia procesów w każdej firmie.

To idealne narzędzie do doskonalenia procesów w branży automotive z kilkoma tysiącami wdrożeń. Witness jest najczęściej stosowaną symulacją procesową wszędzie tam gdzie liczy się krótki czas modelowania i rzetelność wyników analizy.

 

Witness w TRW stosowany jest do:

  • organizacji logistyki wewnętrznej
  • analizy przepływu procesu i optymalizacji gniazd produkcyjnych
  • przewidywania problemów 
  • optymalizacji obsady personelu 
  • definiowania wielkości magazynów i przepływu kanban
  • optymalizacji sekwencji sterowania produkcją
  • prognozowania kluczowych wskaźników  KPI 
  • ... oraz do nieskończonej liczby innych wyzwań stojących przed inżynierami w XXI wieku.

 

To właśnie elastyczność i wszechstronność zastosowań Witness sprawia, że nie będziesz musiał już dawać odpowiedzi "tego nie da się zrobić, ani szybko poprawić" :)

Jeżeli chcesz wdrożyć w swojej firmie najwyższe standardy biznesowe skontaktuj się z nami pisząc na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.