Laur Eksperta dla AMC

Metodyka optymalizacji procesu za pomocą oprogramowania WITNESS oferowana przez AMC Advanced Manufacturing Consulting Sp. z o.o. została wyróżniona nagrodą  Laur Eksperta 2015/2016przyznawaną dla najbardziej innowacyjnych produktów i usług w Polsce przez zespół ekspertów z polskich i europejskich wyższych uczelni oraz przedstawicieli biznesu. Wyróżnienie zostało wręczone przez Panią Kamilę Przeniosło, dyrektora generalnego Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości podczas uroczystej gali w dniu 9 listopada 2015 roku w kompleksie konferencyjnym Belweder Prezydenta RP w Warszawie. W uroczystości uczestniczyli David Jones CEO Lanner Ltd i Paweł Nowakowski CEO  AMC Polska.


W
konkursie wzięło udział ponad 200 firm zgłaszających ponad 300 produktów i usług w 50 kategoriach. Oprogramowanie WItness zdobyło nagrodę w kategorii systemów i aplikacji dla Biznesu i Administracji dzięki niezrównanej jakości i intuicyjności obsługi, szerokiej funkcjonalności oraz innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie modelowania procesów wyprzedzających znacznie konkurencję.

Zdaniem Pawła Nowakowskiego "...najnowsze metody symulacyjno-optymalizacyjne klasy WITNESS, stanowią krok milowy w optymalizacji i doskonaleniu procesów biznesowych w każdej firmie stosującej zasady szczupłego zarządzania. Pozwalają natychmiast zlokalizować wąskie gardła w procesach oraz w ciągu kilku minut zdefiniować najlepsze rozwiązania, a nie po wielu próbach i kosztownych modyfikacjach jak ma to jeszcze miejsce w bardzo wielu firmach."

David Jones CEO firmy Lanner Ltd. powiedział, że
"...wszyscy jesteśmy niezwykle dumni ze zdobycia tej prestiżowej nagrody. Jesteśmy coraz mocniej obecni w Europie Wschodniej pomagając coraz większej liczbie firm realizować strategie ukierunkowane na bardziej wyrafinowanie i skuteczne doskonalenie procesów biznesowych. Oferując takie narzędzia jak WITNESS sprawiamy, że ogólna świadomość korzyści z zaawansowanych aplikacji symulacyjnych WITNESS wśród kadry zarządzającej przedsiębiorstw ciągle wzrasta. Wraz z naszym partnerem AMC posiadamy głęboką wiedzę i doświadczenie w pracy z czołowymi firmami międzynarodowymi w Polsce i innych krajach Europy Wschodniej, a to wyróżnienie jest świadectwem wysokiej wartości dodanej jaką oferujemy naszym klientom w tym regionie Europy, a w Polsce w szczególności."

"Lepsze decyzje są najbardziej wartościową walutą nowoczesnego biznesu. Takie aplikacje jak WITNESS są stworzone do podnoszenia wartości firm myślących proaktywnie, w których techniki szybkiego i trafnego podejmowania decyzji wspierają kierownictwo w jak najlepszych decyzjach biznesowych w celu ograniczenia ryzyka i napędzają zyski. "