De-Risk Process Improvement

Żyjemy w czasach w których ryzyko biznesowe wdrożenia nietrafionych rozwiązań odgrywa coraz większą rolę. Po prostu nie mamy takiego komfortu czasowego jak jeszcze kilka lat temu na poprawianie i modyfikowanie błędnych projektów. Tempo zmian jest tak duże, że wygrywa ten kto pierwszy z sukcesem wdraża nowe koncepcje dające natychmiast oczekiwane wyniki, a nie dopiero po kilku miesiącach/latach od wdrożenia.

Narzędzia symulacyjne Witness  to jeden z kluczowych klocków w układance Przemysł 4.0 bez którego nie uda się żadna sensowna rewolucja cyfrowa.  Badania pokazują, że bez grywalizacji i nowoczesnych technik symulacyjnych 60% inicjatyw 4.0 upada, a 1/3 z wdrożeń nie kończy się sukcesem.

Jeżeli chcesz zmniejszyć lub wyeliminować ryzyko (De-Risk) usprawnień i nieudanych inwestycji w rozwiązania przemysłu 4.0 to nie czekaj, aż wydasz bez sensu tysiące i miliony złotych na rozwiązania, które wbrew zapewnieniom sprzedawców nie dadzą Twojej organizacji spodziewanych korzyści.

Przyłącz się bez ryzyka do Rewolucji Przemysłowej 4.0 korzystając z naszych rozwiązań gwarantujących sukces wdrożenia najnowszych technologii w Twojej firmie...

  

Jeżeli chcesz działać podobnie, ale nie wiesz od czego zacząć to zapraszamy do kontaktu  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.