APPLE Inc

Firma Apple Inc., producent i właściciel marek iPhone, iPod oraz wielu innych wiodących rozwiązań na rynku High Tech zainwestowała w najnowsze rozwiązania WITNESS w dziedzinie symulacji i optymalizacji procesów, które będą wykorzystywane w centrum decyzyjnym firmy w Cupertino US. Zawarcie umowy licencyjnej pomiędzy naszymi firmami plasuje WITNESS w samym centrum symulacji i optymalizacji procesów biznesowych firmy Apple. 

 

 

Oprogramowanie WITNESS daje firmie Apple gwarancję zastosowania najlepszego na świecie narzędzia do realistycznej symulacji dynamicznych modeli procesów zarówno dyskretnych jak i ciągłych, oraz prowadzenia eksperymentów "what-if ?" na alternatywnych scenariuszach rozwiązań w celu optymalizacji procesów we wszystkich obszarach biznesowych firmy.

 

David Jones, CEO Lanner, powiedział: “Liderzy nowoczesnych technologii - nawet tak innowacyjni jak Apple - zdają sobie sprawę, że nie są nie do pokonania, dlatego nieustannie wymyślają innowacyjne produkty i doskonalą procesy by być ciągle na szczycie innowacyjności."


“W ostatnim badaniu grupy IDC Manufacturing Insights, 80% ankietowanych decydentów z branży High Tech stwierdziło, że wdrażanie innowacyjnych produktów jest kluczem do zrównoważonego rozwoju biznesu. Działanie to wymaga umiejętności radzenia sobie z ryzykiem biznesowym i wdrażania w firmach rozwiązań wspierających proces ciągłych innowacji z jak najmniejszym ryzykiem. Symulacje komputerowe wydatnie wspierają proces opracowania innowacyjnych rozwiązań i co szczególnie ważne, ograniczają ryzyko niepowodzeń co jest nie do przecenienia dla prawdziwych liderów rynku".

 

“Jest nam szczególnie miło przyjąć firmę Apple, czołową markę rozpoznawalną na całym świecie, do grona firm rozwijających swoje innowacyjne procesy za pomocą symulacji Witness. Fakt ten stanowi potwierdzenie wyjątkowej skuteczności naszego oprogramowania oraz pokazuje, że szczególnie w obszarze innowacyjnych działań nakierowanych na zdobycie i umocnienie przewagi konkurencyjnej, oprogramowanie WITNESS gwarantuje pewność rozwoju, co w dzisiejszych czasach jest wręcz krytyczne.”