ORLEN - Jakość wysokich lotów

AMC specjalizuje się w doskonaleniu procesów w najbardziej wymagających obszarach biznesowych. Branża lotnicza to takie pole działalności gdzie nie można pozwolić sobie na niesprawdzone rozwiązania, a najmniejszy błąd może kosztować życie wielu ludzi oraz powodować ogromne straty finansowe i wizerunkowe.

Mieliśmy już okazję prowadzić projekty doskonalenia procesów produkcji turbin lotniczych oraz analizy przepustowości portów lotniczych. Jednak aby samoloty mogły bezpiecznie startować i lądować na lotniskach potrzebują wyrafinowanego paliwa lotniczego spełniającego wyśrubowane wymogi jakościowe. 

Ostatnio mieliśmy przyjemność prowadzić zaawansowany projekt szkoleniowy z zakresu zapewnienia najwyżej jakości paliw lotniczych produkowanych przez Polski Koncern Naftowy ORLEN... 

 

Samolot to nie samochód, który w przypadku zatankowania paliwa nie spełniającego wymagań może zatrzymać się na poboczu drogi.

W trakcie zaawansowanych warsztatów szkoleniowych nasi eksperci podzielili się wiedzą na temat najlepszych praktyk wdrażania wytycznych międzynarodowej organizacji lotniczej ICAO gwarantujących najwyższy poziom bezpieczeństwa i jakości paliw lotniczych od etapu produkcji aż do zatankowania samolotu.  

Jeżeli chcesz wdrożyć w swojej firmie najwyższe standardy biznesowe skontaktuj się z nami pisząc na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.