Predictive Simulation Conference 2018

Nastał ekscytujący czas zmian dla firm z każdej branży. Konkurencyjne rynki i nowe zaawansowane technologie cyfrowe pozwalają zwiększyć wartość dodaną przy niższych kosztach. Powszechne wykorzystanie Internetu Rzeczy (IoT), cyfrowych symulacji i rosnące wymagania rynku wymuszają ewolucję modeli zarządzania działalnością operacyjną w każdym sektorze gospodarki w dowolnym miejscu na świecie.
Statyczne modele biznesowe tworzone w arkuszach kalkulacyjnych oraz analizy oparte na danych historycznych nie są już wystarczające do zarządzania złożonymi procesami  w coraz szybciej zmieniającym się biznesie.  Wiele z czołowych firm szybko zwraca się w stronę predyktywnych, cyfrowych aplikacji biznesowych by szybko przeanalizwać dostępne opcje i zaplanować najlepszą drogę do dalszego rozwoju firmy.

Od wielu lat, AMC wraz z Lanner Ltd. współpracuje z wizjonerskimi firmami, pomagając im rozwijać i wdrażać do codziennej paktyki biznesowej predywne aplikacje symulacyjne oparte na inteligenych modelach procesów, które optymalizują decyzje biznesowe i przyszłe inwestycje.

 

Jeżeli pragniesz szybko poprawić efektywność najbardziej wymagających procesów według najlepszych światowych standardów, a nie wiesz od czego zacząć .... to zapraszamy do kontaktu  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.